KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14577480
nr 1457 7480
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 20x25cm, yttermått inklusive ram: 38x45cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:11:52
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist